ה. יוצא מן הכלל-1/2 אינץ ' 4/8 התגלגל שולי פרסר רגל רב תכליתי חשמל ביתיים מכונות תפירה חלק אביזרים, 13MM

ה. יוצא מן הכלל-1/2 אינץ ' 4/8 התגלגל שולי פרסר רגל רב תכליתי חשמל ביתיים מכונות תפירה חלק אביזרים, 13MM

ILS 6.99
 

בצורה נגישה
זמינות

החבילה כוללת : 1 רול-אפ שולי הרגל פרסר. 1/2 אינץ rollable שולי הרגל פרסר (13mm רחב rollable שולי).מתאים עבור רוב משקי הבית נמוכה להתמודד עם מכונות תפירה זה לא צריך לפרק את הרגל פרסר הסוגר.עשה בעיקר של חומרי מתכת שהוא חזק, עמיד ובעל חיי שירות ארוכים.מעשית זה הרגל פרסר יכול לשמש כדי לתפור רחב מכפלת, אשר נמצא בשימוש נרחב קל משקל בד בגדים ועל פריטים אחרים.קל לשימוש, להפוך את התפירה עבודה חלקה ויעילה.מפרט : חומר : מתכת גודל : 1/2 סנטימטר שולי מסתלסל רוחב : 13mm / 0.5 אינץ יישום : מתאים עבור רוב משקי הבית, מיושן מכונות תפירה, כולל 1/2 סנטימטר שולי רגל (13mm רחב crimping), אשר יכול לשמש עבור הזמרת, אח, Jennom, קנמור, Barbiloc, ארנה, טויוטה, פשטות ועוד נמוכה להתמודד עם מכונות תפירה.קל לשימוש : אם אתה רוצה לאשר את מכונת התפירה הוא נמוך-ידית מכונת התפירה, למצוא את סד העינויים הזה לתקן את הרגליים על מכונת התפירה.למדוד את המרחק ממרכז של בורג על הרצפה.אם הגודל הוא 1/2 אינץ', אתה משתמש נמוכה להתמודד עם המכונה.חבילה כללה : 1 גליל שולי הרגל.

מאפיינים עיקריים

material:
metal
Size:
1/2 inch
Hem curling width:
13mm / 0.5 inch
Application:
suitable for most household and old-fashioned sewing machines
Includes 1/2 inch hem foot (13mm wide crimping), which can be used for singer, brother, Jennom, Kenmore, Barbiloc, Erna, Toyota, Simplicity and other low-handle sewing machines. :
Easy to use:
If you want to confirm whether the sewing machine is a low-handle sewing machine, find the thumbscrews that fix your feet on the sewing machine. Measure the distance from the center of the screw to the floor. If the size is 1/2 inch, you are using a low-handle machine.
Package Included:
1 roll hem foot :

קונים אוהבים גם